• Novinky
  • Kalendář závodů
  • Výsledky
  • Online registrace
  • Profil trati
  • Předpisy
  • Fotogalerie
  • Videogalerie
  • Kontakty
  • VÝSLEDKY - RADEČ CUP 2019

    DIVIZE N DO 1400CCM SÉRIE (N1400) BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    168 Vladovič Miloš 35 52 0 0 0 0 0 0 0 0 87 1
    108 K - Team 67 0 0 0 0 0 0 0 0 0 67 2
    12 Růžičková Andrea 0 59 0 0 0 0 0 0 0 0 59 3
    681 Holler Jiří 0 58 0 0 0 0 0 0 0 0 58 4
    113 Jelínek Jakub 53 0 0 0 0 0 0 0 0 0 53 5
    44 Podobský 0 49 0 0 0 0 0 0 0 0 49 6
    180 Berný Michal 48 0 0 0 0 0 0 0 0 0 48 7
    197 Čuda Martin 46 0 0 0 0 0 0 0 0 0 46 8
    242 Sefzig 0 43 0 0 0 0 0 0 0 0 43 9
    111 Mach Jan 42 0 0 0 0 0 0 0 0 0 42 10
    117 Kutík Jaroslav 41 0 0 0 0 0 0 0 0 0 41 11
    177 Koutník Pepa 38 0 0 0 0 0 0 0 0 0 38 12
    6 Němec Miloslav 29 0 0 0 0 0 0 0 0 0 29 13
    323 Holubec Honza 14
    DIVIZE N DO 1400CCM SÉRIE JUNIOR (N1400J) BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    DIVIZE ŠKODA DO 1400CCM BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    144 Koutek Luboš 55 65 0 0 0 0 0 0 0 0 120 1
    184 Janda Jiří 43 61 0 0 0 0 0 0 0 0 104 2
    168 Vladovič Miloš 44 58 0 0 0 0 0 0 0 0 102 3
    113 Karnolt VáclaV 46 43 0 0 0 0 0 0 0 0 89 4
    116 Svoboda Martin 34 47 0 0 0 0 0 0 0 0 81 5
    6 Němec Miloslav 68 0 0 0 0 0 0 0 0 0 68 6
    279 Bártová Michaela 41 0 0 0 0 0 0 0 0 0 41 7
    122 Kuhnová Týna 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 8
    DIVIZE DO 1400CCM (A) BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    222 Babák Martin 69 67 0 0 0 0 0 0 0 0 136 1
    252 Bendák Jaromír 60 57 0 0 0 0 0 0 0 0 117 2
    232 DODEK LUBOR 50 44 0 0 0 0 0 0 0 0 94 3
    273 Kofroň Milan 43 32 0 0 0 0 0 0 0 0 75 4
    81 Novotný Antonín 0 59 0 0 0 0 0 0 0 0 59 5
    180 Berný Michal 49 0 0 0 0 0 0 0 0 0 49 6
    383 Berka Martin 0 43 0 0 0 0 0 0 0 0 43 7
    177 Koutník Pepa 40 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 8
    23 Ladislav Obergrier 0 37 0 0 0 0 0 0 0 0 37 9
    DIVIZE DO 1600CCM (B) BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    222 Babák Martin 60 68 0 0 0 0 0 0 0 0 128 1
    244 KOUTEK MARTIN 53 62 0 0 0 0 0 0 0 0 115 2
    245 Růžičková Andrea 0 55 0 0 0 0 0 0 0 0 55 3
    252 BENDÁK JAROMÍR 51 0 0 0 0 0 0 0 0 0 51 4
    108 K- Team 46 0 0 0 0 0 0 0 0 0 46 5
    DIVIZE NAD 1600CCM (C) BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    431 Mlejnek Vladimír 50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 50 1
    DIVIZE SPECIÁL (SPECIÁL) BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    309 Pauk Zdeněk 50 50 0 0 0 0 0 0 0 0 100 1
    555 Kuna Jiří 44 0 0 0 0 0 0 0 0 0 44 2


    RACER BUGGY 125 BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    9 Růžička Petr 50 50 0 0 0 0 0 0 0 0 100 1
    18 Plná Eliška 0 60 0 0 0 0 0 0 0 0 60 2
    13 Žídková Amálie 0 48 0 0 0 0 0 0 0 0 48 3
    16 Litera Jaroslav 0 42 0 0 0 0 0 0 0 0 42 4
    20 Stuchlík Martin 0 41 0 0 0 0 0 0 0 0 41 5
    RACER BUGGY 160 BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    11 Růžička Lukáš 50 70 0 0 0 0 0 0 0 0 120 1
    29 Hrčka Michal 44 48 0 0 0 0 0 0 0 0 92 2
    2 Deraha Lukáš 0 56 0 0 0 0 0 0 0 0 56 3
    815 Honců Jan 0 54 0 0 0 0 0 0 0 0 54 4
    7 Rezek Ondřej 0 38 0 0 0 0 0 0 0 0 38 5
    RACER BUGGY 250 BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    DIVIZE BUGGY 4X2 BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    54 Vavřinec Stanislav 68 49 0 0 0 0 0 0 0 0 117 1
    64 Růžičkovi 55 60 0 0 0 0 0 0 0 0 115 2
    8 Kursa Martin 48 52 0 0 0 0 0 0 0 0 100 3
    21 Koderová Markéta 54 42 0 0 0 0 0 0 0 0 96 4
    99 Smutný Václav 99 27 65 0 0 0 0 0 0 0 0 92 5
    70 Karásek Roman 49 38 0 0 0 0 0 0 0 0 87 6
    28 Volf Filip 0 37 0 0 0 0 0 0 0 0 37 7
    DIVIZE BUGGY 4X4 BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    54 Vavřinec Stanislav 70 54 0 0 0 0 0 0 0 0 124 1
    64 Růžičkovy 55 44 0 0 0 0 0 0 0 0 99 2
    166 Jílek Pavel 0 69 0 0 0 0 0 0 0 0 69 3
    308 Duřt Filip 0 62 0 0 0 0 0 0 0 0 62 4
    21 Koderová Markéta 59 0 0 0 0 0 0 0 0 0 59 5
    5 Čáslavská Klára 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 45 6
    99 Smutný Václav 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 45 7
    DIVIZE KART BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    284 Janda Ondřej 70 40 0 0 0 0 0 0 0 0 110 1
    323 Holubec Jan 54 30 0 0 0 0 0 0 0 0 84 2
    1 Hartych Ondřej 0 63 0 0 0 0 0 0 0 0 63 3
    81 Vitha Jan 61 0 0 0 0 0 0 0 0 0 61 4
    7 Radko Prouza 0 58 0 0 0 0 0 0 0 0 58 5
    2 Havelka Petr 0 51 0 0 0 0 0 0 0 0 51 6
    4 Rezek Jakub 0 49 0 0 0 0 0 0 0 0 49 7
    55 Syrový Patrik 0 41 0 0 0 0 0 0 0 0 41 8
    36 Pepé Burián 0 32 0 0 0 0 0 0 0 0 32 9
    42 Hamrle Lukáš 0 26 0 0 0 0 0 0 0 0 26 10
    DIVIZE KARTcross BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10