• Novinky
  • Kalendář závodů
  • Výsledky
  • Online registrace
  • Profil trati
  • Předpisy
  • Fotogalerie
  • Videogalerie
  • Kontakty
  • VÝSLEDKY - RADEČ CUP 2019

    DIVIZE N DO 1400CCM SÉRIE (N1400) BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    108 K - Team 67 0 60 62 0 0 0 0 0 0 189 1
    180 Berný Michal 48 0 68 70 0 0 0 0 0 0 186 2
    168 Vladovič Miloš 35 52 46 52 0 0 0 0 0 0 185 3
    113 Jelínek Jakub 53 0 29 52 0 0 0 0 0 0 134 4
    44 Podobský 0 49 44 0 0 0 0 0 0 0 93 5
    111 Mach Jan 42 0 43 0 0 0 0 0 0 0 85 6
    117 Kutík Jaroslav 41 0 21 0 0 0 0 0 0 0 62 7
    12 Růžičková Andrea 0 59 0 0 0 0 0 0 0 0 59 8
    681 Holler Jiří 0 58 0 0 0 0 0 0 0 0 58 9
    133 Vašíček 0 57 0 0 0 0 0 0 0 0 57 10
    177 Koutník Pepa 38 0 0 17 0 0 0 0 0 0 55 11
    128 Jan Ludwig 0 0 0 53 0 0 0 0 0 0 53 12
    132 Michal Polehla 0 0 0 50 0 0 0 0 0 0 50 13
    197 Čuda Martin 46 0 0 0 0 0 0 0 0 0 46 14
    105 Jiří Šach 0 0 0 45 0 0 0 0 0 0 45 15
    242 Sefzig 0 43 0 0 0 0 0 0 0 0 43 16
    17 Marek Vršan 0 0 0 39 0 0 0 0 0 0 39 17
    81 Roman Pazdera 0 0 0 37 0 0 0 0 0 0 37 18
    279 Bárta 0 0 31 0 0 0 0 0 0 0 31 19
    6 Němec Miloslav 29 0 0 0 0 0 0 0 0 0 29 20
    199 Anna Havlová 0 0 0 28 0 0 0 0 0 0 28 21
    DIVIZE N DO 1400CCM SÉRIE JUNIOR (N1400J) BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    DIVIZE ŠKODA DO 1400CCM BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    144 Luboš Martin 55 65 59 48 0 0 0 0 0 0 227 1
    184 Janda Jiří 43 61 65 52 0 0 0 0 0 0 221 2
    168 Vladovič Miloš 44 58 40 55 0 0 0 0 0 0 197 3
    116 Svoboda Martin 34 47 58 46 0 0 0 0 0 0 185 4
    113 Karnolt VáclaV 46 43 0 0 0 0 0 0 0 0 89 5
    279 Bártová Michaela 41 0 46 0 0 0 0 0 0 0 87 6
    6 Němec Miloslav 68 0 0 0 0 0 0 0 0 0 68 7
    122 Kuhnová Týna 30 0 38 0 0 0 0 0 0 0 68 8
    118 Jan Doležal 0 0 0 68 0 0 0 0 0 0 68 9
    184 Miloslav Černý 0 0 0 42 0 0 0 0 0 0 42 10
    DIVIZE DO 1400CCM (A) BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    222 Babák Martin 69 67 67 63 0 0 0 0 0 0 266 1
    232 DODEK LUBOR 50 44 61 33 0 0 0 0 0 0 188 2
    81 Novotný Antonín 0 59 55 46 0 0 0 0 0 0 160 3
    252 Bendák Jaromír 60 57 0 0 0 0 0 0 0 0 117 4
    273 Kofroň Milan 43 32 0 18 0 0 0 0 0 0 93 5
    177 Koutník Pepa 40 0 49 0 0 0 0 0 0 0 89 6
    201 David Černý 0 0 0 70 0 0 0 0 0 0 70 7
    202 Jiří Křístek 0 0 0 58 0 0 0 0 0 0 58 8
    252 Richard Dostál 0 0 0 50 0 0 0 0 0 0 50 9
    180 Berný Michal 49 0 0 0 0 0 0 0 0 0 49 10
    112 Patrik Párovský 0 0 0 48 0 0 0 0 0 0 48 11
    383 Berka Martin 0 43 0 0 0 0 0 0 0 0 43 12
    700 Dušan Klas 0 0 0 41 0 0 0 0 0 0 41 13
    98 Michal Prachar 0 0 0 40 0 0 0 0 0 0 40 14
    23 Ladislav Obergrier 0 37 0 0 0 0 0 0 0 0 37 15
    113 Damián Dobiáš 0 0 0 32 0 0 0 0 0 0 32 16
    117 Patrik Kyšták 0 0 0 31 0 0 0 0 0 0 31 17
    118 Martin Klačman 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 8 18
    DIVIZE DO 1600CCM (B) BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    222 Babák Martin 60 68 66 51 0 0 0 0 0 0 245 1
    244 KOUTEK MARTIN 53 62 57 45 0 0 0 0 0 0 217 2
    245 Růžičková Andrea 0 55 49 0 0 0 0 0 0 0 104 3
    623 Kristián Šuhajda 0 0 0 64 0 0 0 0 0 0 64 4
    52 Tomáš Rozsival 0 0 0 63 0 0 0 0 0 0 63 5
    252 BENDÁK JAROMÍR 51 0 0 0 0 0 0 0 0 0 51 6
    271 Honsnejman 0 0 50 0 0 0 0 0 0 0 50 7
    690 Petr Pražák 0 0 0 47 0 0 0 0 0 0 47 8
    108 K- Team 46 0 0 0 0 0 0 0 0 0 46 9
    2 Rákosník 0 0 46 0 0 0 0 0 0 0 46 10
    401 David Borcha 0 0 0 42 0 0 0 0 0 0 42 11
    8 Lukáš Matula 0 0 0 41 0 0 0 0 0 0 41 12
    366 Radomír Fňukal 0 0 0 40 0 0 0 0 0 0 40 13
    101 Erik Drinka 0 0 0 38 0 0 0 0 0 0 38 14
    166 Lukáš a David Suchánek 0 0 0 36 0 0 0 0 0 0 36 15
    111 Marek Palkovič 0 0 0 28 0 0 0 0 0 0 28 16
    607 Petr Baniar 0 0 0 25 0 0 0 0 0 0 25 17
    604 Michal Maršála 0 0 0 23 0 0 0 0 0 0 23 18
    71 Redek Cvečka 0 0 0 21 0 0 0 0 0 0 21 19
    706 Martin Fňukal 0 0 0 16 0 0 0 0 0 0 16 20
    706 Martin Fňukal 21
    DIVIZE NAD 1600CCM (C) BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    8 Martin Navrátil 0 0 0 62 0 0 0 0 0 0 62 1
    421 Pavel Čepek 421 0 0 0 61 0 0 0 0 0 0 61 2
    411 Filip Kratochvíl 0 0 0 56 0 0 0 0 0 0 56 3
    404 Martin Gacík 0 0 0 51 0 0 0 0 0 0 51 4
    431 Mlejnek Vladimír 50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 50 5
    8 Josef Čech 0 0 0 43 0 0 0 0 0 0 43 6
    91 Miroslav Slaný 0 0 0 40 0 0 0 0 0 0 40 7
    612 Martin Harasim 0 0 0 35 0 0 0 0 0 0 35 8
    206 Jozef Štibraný 0 0 0 34 0 0 0 0 0 0 34 9
    702 Jůlia Kopečková 0 0 0 30 0 0 0 0 0 0 30 10
    DIVIZE SPECIÁL (SPECIÁL) BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    309 Pauk Zdeněk 50 50 50 0 0 0 0 0 0 0 150 1
    209 Daniel Dubový 0 0 0 50 0 0 0 0 0 0 50 2
    555 Kuna Jiří 44 0 0 0 0 0 0 0 0 0 44 3
    218 Šimko Jakub 0 0 0 44 0 0 0 0 0 0 44 4


    RACER BUGGY 125 BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    9 Růžička Petr 50 50 50 54 0 0 0 0 0 0 204 1
    21 Ladislav Hanák 0 0 0 70 0 0 0 0 0 0 70 2
    22 Sebík Mihilka 0 0 0 61 0 0 0 0 0 0 61 3
    18 Plná Eliška 0 60 0 0 0 0 0 0 0 0 60 4
    13 Žídková Amálie 0 48 0 0 0 0 0 0 0 0 48 5
    16 Litera Jaroslav 0 42 0 0 0 0 0 0 0 0 42 6
    20 Stuchlík Martin 0 41 0 0 0 0 0 0 0 0 41 7
    RACER BUGGY 160 BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    11 Růžička Lukáš 50 70 57 54 0 0 0 0 0 0 231 1
    29 Hrčka Michal 44 48 56 61 0 0 0 0 0 0 209 2
    2 Deraha Lukáš 0 56 64 70 0 0 0 0 0 0 190 3
    815 Honců Jan 0 54 0 0 0 0 0 0 0 0 54 4
    20 Dominik Mareš 0 0 0 47 0 0 0 0 0 0 47 5
    13 Jenčková Simona 0 0 41 0 0 0 0 0 0 0 41 6
    7 Rezek Ondřej 0 38 0 0 0 0 0 0 0 0 38 7
    RACER BUGGY 250 BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    88 Bouček 0 0 35 50 0 0 0 0 0 0 85 1
    15 Hovorka 0 0 50 0 0 0 0 0 0 0 50 2
    DIVIZE BUGGY 4X2 BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    54 Vavřinec Stanislav 68 49 66 59 0 0 0 0 0 0 242 1
    64 Růžičkovi 55 60 63 55 0 0 0 0 0 0 233 2
    99 Smutný Václav 99 27 65 0 70 0 0 0 0 0 0 162 3
    21 Koderová Markéta 54 42 37 20 0 0 0 0 0 0 153 4
    70 Karásek Roman 49 38 33 32 0 0 0 0 0 0 152 5
    8 Kursa Martin 48 52 41 0 0 0 0 0 0 0 141 6
    28 Volf Filip 0 37 45 29 0 0 0 0 0 0 111 7
    188 Vondrouš Petr 0 0 42 46 0 0 0 0 0 0 88 8
    71 Dušan Jankovích 0 0 40 32 0 0 0 0 0 0 72 9
    DIVIZE BUGGY 4X4 BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    54 Vavřinec Stanislav 70 54 70 0 0 0 0 0 0 0 194 1
    64 Růžičkovy 55 44 57 0 0 0 0 0 0 0 156 2
    21 Koderová Markéta 59 0 57 0 0 0 0 0 0 0 116 3
    5 Čáslavská Klára 0 45 48 0 0 0 0 0 0 0 93 4
    166 Jílek Pavel 0 69 0 0 0 0 0 0 0 0 69 5
    308 Duřt Filip 0 62 0 0 0 0 0 0 0 0 62 6
    99 Smutný Václav 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 45 7
    DIVIZE KART BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    284 Janda Ondřej 70 40 67 56 0 0 0 0 0 0 233 1
    36 Pepé Burián 0 32 55 63 0 0 0 0 0 0 150 2
    323 Holubec Jan 54 30 51 0 0 0 0 0 0 0 135 3
    81 Vitha Jan 61 0 59 0 0 0 0 0 0 0 120 4
    1 Hartych Ondřej 0 63 0 0 0 0 0 0 0 0 63 5
    7 Radko Prouza 0 58 0 0 0 0 0 0 0 0 58 6
    2 Havelka Petr 0 51 0 0 0 0 0 0 0 0 51 7
    77 Petr Švestka 0 0 0 50 0 0 0 0 0 0 50 8
    4 Rezek Jakub 0 49 0 0 0 0 0 0 0 0 49 9
    55 Syrový Patrik 0 41 0 0 0 0 0 0 0 0 41 10
    42 Hamrle Lukáš 0 26 0 0 0 0 0 0 0 0 26 11
    DIVIZE KARTcross BODY Z JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ CELKOVÉ
    BODY
    POŘADÍ
    ST. Č. JMÉNO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    999 Lea Horniakova 0 0 0 50 0 0 0 0 0 0 50 1
    305 Arnošt Florián 0 0 0 35 0 0 0 0 0 0 35 2