• Novinky
 • Kalendář závodů
 • Výsledky
 • Online registrace
 • Profil trati
 • Předpisy
 • Fotogalerie
 • Videogalerie
 • Kontakty
 • Sedlčany
  Přidáno: 19.07.2021     Autor: -

  Sedlčany

  Sedlčanská sobota dopadla výborně. Ačkoliv se v průběhu týdne před závodem několikrát měnila předpověď počasí, která slibovala velké množství srážek, jediní kdo nakonec skrápěli trať v kotlině, byli hasiči. V rámci závodního programu jsme vyzkoušeli i novinku v podobě zjednodušení tréninkového procesu, který nám posléze umožnil jet rozjížďky na pět kol místo obvyklých čtyř. Časový harmonogram byl i přes časté odtahy úplně v pohodě splněn a necelá stovka jezdců byla určitě spokojená.

  Jediné mínus tak lze přičíst více než 20 jezdcům jezdcům, kteří se k závodu přihlásili, ale nakonec bez omluvy nedorazili. V rámci přihlášek došlo k vyhlášení stop stavu a museli jsme odmítat poměrně značný počet dalších zájemců o závody. Ti, kteří nedorazili, tak především připravili o možnost jet jiné závodníky. Pokud se tedy někdo bude příště bát, že svůj závodní stroj zničí v deštivém počasí, bylo by fajn to dát vědět, ať může jet někdo jiný.

  Závěrem bychom chtěli poděkovat spolupořadatelům ze Sedlčan, kteří měli vše perfektně připravené a spolupráce klapala jako švýcarské hodinky.

  Jménem pořadatelů,

  Láďa Saidl


  Přerov
  Přidáno: 22.06.2021     Autor: -

  Ahoj kluci,

   

  report zde:

   

  Přerovská pekelná výheň

   

  V sobotu 19. června byl dosud nejteplejší den letošního roku. Co čert nechtěl, díky hledání termínů kvůli Covidové krizi to nakonec vyšlo na druhý díl letošního Radeč cupu - Poháru města Úpice, který se jel v údolí mamutů v Přerově.

   

  Závodů se zúčastnilo přes 120 jezdců a na každém jezdci i stroji se horko zcela jistě podepsalo. Trať se nedala ukropit a každých pár jízd byla dána napospas, tatrám, které zde kroužily jako velbloudi s bezednými hrby vody. Časový harmonogram se natahoval a již na rozpravě bylo jasno, že tentokrát to na víc než dvě rozjížďky nedá. Děkujeme všem jezdcům za pochopení.

   

  Jezdci poté v rozjížďkách i finálových jízdách předváděli skvělé výkony, ale vítězem Přerovského závodu byli traťáci. Ručička teploměru ve stínu překračovala třicítku a leckde na stanovišti atakovala padesát i více stupňů celsia. Spotřeba vody dosahovala dvouciferných čísel na osobu. Především díky obětavosti traťáků a hasičů se závod nakonec odjel. Jim patří náš největší dík.

   

  Doufáme, že v Sedlčanech 17. července už bude příjemněji a těšíme se na Vás,

   

  Pořadatele Radeč cupu


  Vložil: K108

  Kalendář
  Přidáno: 09.06.2021     Autor: -

  Termíny závodů 2021

  19.6. 2021   Přerov

  17.7. 2021  Sedlčany

   7.8.  2021  Radeč

   25.-.26.9. 2021  Nová Paka ???

  23.10. 2021  Radeč

  Humpolec v jednání


  Přidáno: 03.06.2021     Autor: -