• Novinky
 • Kalendář závodů
 • Výsledky
 • Online registrace
 • Profil trati
 • Předpisy
 • Fotogalerie
 • Videogalerie
 • Kontakty
 • Zahradní altány a krytá posezení jako ozdoba Vaší zahrady z kvalitních materiálů.
  Upozornění pro jezdce
  Přidáno: 09.07.2018     Autor: Vlastimil Mečár

  Vážení jezdci,

   

  Přinášíme Vám důležitou zprávu k závodu Radeč cupu, který se měl konat v termínu 21.7.2018.

   

  Musíme se Vám jezdcům i Vašim doprovodům omluvit, avšak tento závod jsme nuceni zrušit vzhledem k místní situaci se zdroji vody. Prakticky můžeme vyloučit možnost standardního kropení a vzhledem k bezpečnosti všech účastníků akci rušíme. Závod je zrušen bez náhrady.

   

  Ještě jednou se všem omlouváme za způsobené komplikace. Závod 28.7.2018 v Žamberku bude uskutečněn dle kalendáře. Těšíme se na shledání s Vámi o pár dní později v Žamberku.

   

  Za AK Radeč

  Ladislav Saidl


  Změna kalendáře Radeč cupu
  Přidáno: 02.07.2018     Autor: Vlastimil Mečár

  Vážení jezdci Radeč cupu,

  Po mnoha urgencích z Vaší strany Vám vycházíme vstříc a v kalendáři dochází k posunutí termínu prvního z letních závodů vypsaných pro Radeč cup.

  Na domácí trati v Radči se pojede až 21.července, tak aby nekolidoval se závodem MMČR v autokrosu v Poříčí nad Sázavou, termín závodu v Žamberku, 28. července, zůstává zachován.

  Za AK Radeč

  Ladislav Saidl


  INFO K PACE č. 2
  Přidáno: 22.06.2018     Autor: Vlastimil Mečár

  Vážení jezdci,

  Po vyhodnocení předpřihlášek na srpnový závod v Nové Pace jsme dospěli k jednoznačnému rozhodnutí. Závod ve Štikovské rokli bude pouze jednodenní a bude mít omezení, co se týče počtu účastníků v jednotlivých divizích. Podmínkou pro jistý start v Nové Pace je účast na minimálně třech závodech letošního Kosice cupu a Radeč cupu. Posledními dvěma závody započítávanými do této kvóty jsou závody 7.7. v Kosicích a 14.7. v Radči.

   

  Jezdci, kteří splní uvedenou podmínku, v současnosti je to 68 účastníků, se budou moci přednostně přihlásit k závodům v Pace a teprve týden před vlastním závodem bude na základě těchto přihlášek umožněno přihlášení i jezdcům, kteří daný limit nesplnili. Celkový počet maximálně přihlášených v dané divizi uveřejníme až po červencovém závodu v Radči.

   

  Omlouváme se Vám za komplikace, ale věříme, že tímto opatřením se nám podaří maximalizovat úspěšný průběh srpnového závodu.

   

  Za KPM Kosice Miroslav Kodrle

  Za AK Radeč Ladislav Saidl


  Spuštěny registrace na Humpolec
  Přidáno: 13.06.2018     Autor: -
  Přidáno: 04.06.2018     Autor: -

  Spuštěny předběžné registrace na Novou Paku. Tak se hlaste, ať víme kolik vás bude, aby se mohlo dořešit jesli dvoudenní nebo jednodenní.


   

  https://www.kpmkosice.cz/kosice-cup-2015/prihlaska-k-zavodu/

  Ïnformace k závodu v Nové Pace
  Přidáno: 31.05.2018     Autor: Vlastimil Mečár

  Vážení jezdci. Přinášíme Vám další informace k připravovanému závodu v Nové Pace. Na rozpravě v Žamberku jste se dozvěděli o možném dvoudenním uspořádáním závodu, které je však finančně náročnější a startovné by se tak pohybovalo až ve výši min. 3 tis Kč na jednotlivce. Vzhledem k této skutečnosti otevřeme ještě před závodem v Humpolci předběžné přihlášky na Paku, abychom zjistili zájem jezdců a posléze se rozhodli pro dvou- či jednodenní variantu závodu. Pokud by počet předběžně přihlášených neodpovídal ceně pro pořádání dvoudenního závodu, jela by se varianta jednodenní. Při této možnosti však budeme nuceni omezit počet startujících pro zachování kvality závodu (nesnižování počtu rozjížděk a kol). Pro jednotlivé kategorie budou vypsány maximální počty účastníků a při přihlašování budou upřednostněni jezdci, kteří s námi standardně jezdí, před jezdci, kteří zvažují pouze start ve Štikovské rokli. Závěrem bychom chtěli poděkovat AK Nová Paka, který nám vyšel vstříc s variantou na dvoudenní závod.

  Za KPM Kosice Miroslav Kodrle

  Za AK Radeč Ladislav Saidl

   

  Spuštěny registrace na závod v Žamberku
  Přidáno: 17.05.2018     Autor: Vlastimil Mečár

  Registrace :Odkaz

  Propozice k závodu: Odkaz


  Strana: 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 ,