• Novinky
  • Kalendář závodů
  • Výsledky
  • Online registrace
  • Profil trati
  • Předpisy
  • Fotogalerie
  • Videogalerie
  • Kontakty
  • Vyhlášení 2021 - Buggy+RB+Kart
    Přidáno: 17.11.2021     Autor: -
     

    RB125

                   

    6

    Stuchlík Martin

    45

    41

    45

    60

    82

    60

    333

    1

    23

    Malček Linda

    33

    36

    33

    47

    67

    47

    263

    2

    17

    Kučera Tomáš

    38

    32

    22

    39

    47

    33

    211

    3

    1

    Jiřička Ladislav

    59

    60

    59

    0

    0

    0

    178

    4

    2

    Pospíšil Ondra

    42

    48

    42

    0

    0

    0

    132

    5

    20

    Mareš Dominik

    0

    0

    0

    33

    56

    37

    126

    6

     

    RB250

                   

    55

    Kolomý Martin

    14

    10

    53

    47

    78

    59

    261

    1

    8

    Jílek Petr

    46

    58

    35

    60

    0

    48

    247

    2

    12

    Svobodová Kristýna

    39

    40

    23

    35

    41

    26

    204

    3

    7

    Židková Amálka

    34

    38

    27

    0

    54

    31

    184

    4

    14

    Bartáková Tereza

    53

    29

    32

    0

    65

    0

    179

    5

    88

    Bouček Karel jr.

    29

    29

    21

    37

    30

    30

    176

    6

    22

    Mihulka Sebík

    0

    27

    12

    0

    43

    0

    82

    7

     

    RB160

                   

    3

    Hrčka Jakub

    50

    60

    60

    43

    65

    58

    336

    1

    27

    Rezek Ondřej

    0

    45

    46

    59

    85

    35

    270

    2

    4

    Král Robin

    37

    38

    35

    35

    37

    36

    218

    3

    21

    Rumreichová Andy

    44

    27

    25

    30

    44

    33

    203

    4

    15

    Jandová Denisa

    33

    29

    0

    33

    36

    0

    131

    5

    1

    Hoffmann Theodor

    22

    13

    18

    20

    25

    24

    122

    6

    11

    Karas Sebík

    0

    0

    27

    22

    52

    0

    101

    7

    6

    Židková Anička

    23

    34

    17

    0

    10

    9

    93

    8

    16

    Kovařík František

    14

    13

    0

    18

    20

    11

    76

    9

    14

    Kotrasová Nikola

    0

    14

    0

    7

    0

    10

    31

    10

     

    Buggy 4x2

                   

    54

    Vavřinec Standa

    56

    37

    39

    38

    34

    59

    263

    1

    108

    Vondrouš Petr

    46

    48

    8

    55

    40

    48

    245

    2

    28

    Volf Filip

    0

    60

    55

    0

    67

    0

    182

    3

    10

    Strnad Otakar

    29

    29

    26

    37

    22

    37

    180

    4

    16

    Barták Lukáš

    38

    45

    42

    0

    49

    0

    174

    5

     

    Buggy 4x4

                   

    81

    Novotný Antonín

    16

    30

    39

    45

    64

    44

    238

    1

    110

    Rezek Jiří

    0

    60

    60

    0

    70

    0

    190

    2

    72

    Tauchman Zdeněk

    45

    30

    0

    33

    45

    17

    170

    3

    313

    Kotrasová Markéta

    39

    24

    32

    36

    0

    22

    153

    4

    136

    Burian Josef

    60

    40

    46

    0

    0

    0

    146

    5

     

    Kart

                   

    8

    Vejmola Tomáš

    60

    59

    28

    30

    75

    0

    252

    1

    95

    Morávek Tomáš

    0

    40

    58

    0

    64

    30

    192

    2

    55

    Karas Lukáš

    0

    0

    36

    48

    54

    0

    138

    3

     

    Junior buggy

                   

    312

    Horniaková Petra

    47

    42

    59

    44

    57

    0

    249

    1

    313

    Plný Adam

    0

    32

    37

    38

    78

    45

    230

    2

    333

    Čáslavská Klára

    41

    29

    39

    0

    43

    0

    152

    3

     

    Superbuggy

                   

    28

    Husák Jan

    0

    44

    38

    0

    52

    0

    134

    1

    11

    Rojar Václav

    30

    10

    0

    0

    47

    0

    87

    2


    Vložil: K108

    Vyhlášení 2021 - plechové vozy
    Přidáno: 17.11.2021     Autor: -
     

    N1400

                   

    180

    Berný Michal

    59

    60

    32

    50

    85

    45

    331

    1

    108

    Bouček Karel

    50

    37

    56

    60

    30

    13

    246

    2

    140

    Vinnikov Michal

    31

    47

    20

    29

    45

    28

    200

    3

    279

    Bárta             Josef

    28

    0

    44

    13

    58

    37

    180

    4

    169

    Vladovič Miloš

    36

    11

    18

    34

    7

    37

    143

    5

     

    N1400 Škoda

                   

    44

    Koutek Luboš

    46

    57

    60

    59

    84

    49

    355

    1

    184

    Janda       Jiří

    55

    34

    0

    46

    46

    34

    215

    2

    116

    Věchet Jarda

    36

    24

    0

    32

    65

    30

    187

    3

    122

    Kuhnová Týna

    31

    27

    42

    33

    33

    21

    187

    4

    112

    Ledvinka Ondřej

    24

    17

    35

    24

    23

    28

    151

    5

     

    A1400

                   

    218

    Košťál Martin

    44

    49

    56

    45

    80

    43

    317

    1

    295

    Bous Marek

    52

    45

    28

    0

    38

    57

    220

    2

    265

    Novotný Vojtěch

    43

    38

    45

    0

    46

    37

    209

    3

    27

    Kalousek Dan

    29

    21

    25

    32

    25

    19

    151

    4

    238

    Kubesa Lukáš

    26

    38

    26

    0

    58

    0

    148

    5

     

    A1600

                   

    45

    Hess Miloslav

    39

    30

    58

    56

    46

    47

    276

    1

    332

    Obergries Ladislav

    36

    36

    26

    49

    58

    29

    234

    2

    328

    Svoboda Pavel

    39

    40

    32

    40

    41

    39

    231

    3

    202

    Honsnejman Láďa

    0

    50

    46

    0

    75

    57

    228

    4

    244

    Koutek Martin

    42

    25

    27

    34

    29

    27

    184

    5

     

    Nad 1600

                   

    431

    Mlejnek Vladimír

    45

    31

    47

    49

    81

    9

    262

    1

    56

    Bažant Honza

    30

    46

    6

    50

    57

    14

    203

    2

    287

    Beran Honza

    38

    34

    17

    43

    35

    0

    167

    3

    26

    Chvál Tomáš

    0

    0

    37

    35

    22

    49

    143

    4

    11

    Podobský Zdeněk

    0

    21

    23

    0

    23

    40

    107

    5

     

    Speciál

                   

    309

    Pauk Zdeněk

    60

    0

    32

    60

    83

    60

    295

    1

    169

    AMV Trutnov

    40

    17

    35

    46

    15

    31

    184

    2

    215

    Kočárník Pavel

    0

    60

    59

    0

    62

    0

    181

    3

    177

    Svoboda Martin

    47

    40

    33

    36

    0

    7

    163

    4

    888

    Vinš Jan

    39

    13

    4

    0

    33

    40

    129

    5


    Vložil: K108

    Oprava
    Přidáno: 16.11.2021     Autor: -

    Opraveny výsledky divize Speciál a RB 160.


    Vložil: K108

    Očekávané výsledky !!!
    Přidáno: 03.11.2021     Autor: -

    Vložil: K108

    Přidáno: 03.11.2021     Autor: -

    Aprílová tečka

     

    Poslední závod letošního seriálu Radeč cupu, poháru města Úpice se uskutečnil na domácí trati. Pořadatelé se snažili udělat maximum pro jezdecký zážitek a jak před závodem, tak v jeho průběhu věnovali závodní trati velkou péči. Dokonalý zážitek trochu hatilo skoro aprílové počasí, kdy chvilku svítilo slunce, a když už to vypadalo, že se bude prášit a snesl nad trať déšť, který vše důkladně provlhčil. Teploty jen kousek nad nulou si žádaly od všech účastníků skoro zimní výbavu, naštěstí však zmrzlé diváky rozehřívaly perfektní souboje na trati. Letošní sezóna nás stála velké úsilí, jak nás pořadatele, tak Vás jezdce.

     

    Chtěli bychom všem MOOOOC poděkovat za pomoc a účast na radečských závodech.

     

    V současné době již začneme ladit pravidla na příští rok, jakmile to bude na světě, dozvíte se to prostřednictvím našich stránek nebo FB.

     

    Ještě jednou Vám všem moc děkujeme za podporu a budeme se těšit buď na vyhlášení (pokud to dovolí) nebo zjara na prvním závodě.

     

    Za AK Radeč

     

    Láďa Saidl


    Pro připomenutí - rok 2020
    Přidáno: 24.10.2021     Autor: -

    Celkové výsledky Radeč Cup + AMČR 2020

    seznam vyhlášených závodníků

     

    Junior bugy

    1. Šafránek Jakub 315 361 b

    2. Horniaková Lea 324 249 b

    3. Čáslavská Klára 333 207 b

    4. Medlík Ondřej 310 195 b

    5. Florián Arnošt 313 114 b

     

    Racer buggy 160

    1. Deraha Lukáš 2 312 b

    1. Malček Linda 23 263 b + X

    2. Hrčka Michal 29 306 b

    3. Rezek Ondřej 7 216 b

    4. Jandová Denisa 15 200 b

    5. Mareš Dominik 20 179 b

    6. Rumreichová Andrea 21 151 b

    7. Růžička Lukáš 11 137 b

    8. Hoffmann Theodor 1 91 b

    9. Novotný Antonín 8 57 b

     

    Racer buggy 125

    1. Jiřička Ladislav 15 393 b

    2. Bílek Petr 3 337 b

    3. Plná Eliška 5 296 b

    4. Stuchlík Martin 12 238 b

    5. Doubravová Hana 7 196 b

    6. Luňák Vojtěch 1 183 b

    7. Pospíšil Ondřej 8 159 b

    8. Mihulka Sebastian 22 157 b

    9. Kučera Tomáš 17 120 b

     

    Racer buggy 250

    1. Žídková Amálie 13 293 b

    2. Bartáková Tereza 17 260 b

    3. Kolomý Martin 55 252 b

    4. Bouček Karel jr. 88 227 b

    5. Sulek Tomáš 2 182 b

    6. Hovorka Lukáš 15 146 b

     

    N Škoda 1.400

    1. Konečný Radek 711 346 b

    2. Strouhal Martin 324 323 b

    3. Němec Miloslav 6 252 b

    4. Koutek Luboš 144 191 b

    5. Smejkal Jan 110 164 b

     

    N 1.400

    1. Bouček Karel 108 360 b

    2. Berný Michal 180 334 b

    3. Jelínek Jakub 113 300 b

    4. Vladovič Miloš 168 200 b

    5. Kutík Jaroslav 117 154 b

     

    A do 1.400

    1. Kubesa Lukáš 238 318 b

    2. Bous Marek 295 311 b

    3. Černý David 201 254 b

    4. Novotný Vojtěch 265 237 b

    5. Košťál Martin 218 193 b

     

    A do 1.600

    1. Mlejnek Vlad. jr. 331 328 b

    2. Puklický Lukáš 320 287 b

    3. Svoboda Pavel 328 244 b

    4. Koutek Martin 244 178 b

    5.Šindelář Vladislav 323 151 b

     

    Nad 1.600

    1. Mlejnek Vladimír 431 322 b

    2. Repš Daniel 588 275 b

    3. Beran Jan 287 250 b

    4. Hašler Tomáš 482 120 b

    5. Švorc Filip 470 97 b

     

     

    Speciál

    1. Bažant Jan 56 283 b.

    2. Pauk Zdeněk 309 274 b

    3. AMV Trutnov 122 184 b

    4. Bártová Michaela 279 151 b

    5. Čepek Pavel 421 105 b

     

    Kart

    1. Rezek Jakub 4 256 b

    2. Prouza Radko 7 161 b

    3. Bokůvka Pavel 71 144 b

    4. Burián Josef 20 113 b

    5. Mrňka Lukáš 39 99 b

     

    Buggy 4x2

    1. Volf Filip 28 325 b

    2. Vavřinec Stanislav 54 315 b

    3. Vondrouš Petr 108 260 b

    4. Strnad Otakar 10 199 b

    5. Koderová Markéta 21 193 b

     

    Buggy 4x4

    1. Rezek Jiří 124 259 b

    2. Hartman Filip 125 122 b

    3. Smutný Václav 99 119 b

     

    Super bugy

    1. Polák Roman 26 170 b

    2. Sekerka Zdeněk 14 96 b

    3. Hošek Jaroslav 6 92 b

     


    vložil: K108

    Přidáno: 17.10.2021     Autor: -

    PROPOZICE NA 6. ZÁVOD RADEČ CUP pohár města Úpice 23.10.2021

    Autoklub Radeč

    Pro závod v Radči. Pořadatel AK Radeč z.s. vypisuje závod seriálu RADEČ CUP pohár města Úpice dne 23.10.2021 na závodišti v Radči.

    Závod se pořádá v souladu se Sportovními, Technickými a Organizačními a bezpečnostními předpisy vydanými pro tento seriál a platnými pro rok 2021.

    Peníze na startovné mít přesnou částku dle přihlášené kategorie!

    Hospoda s jídlem a pitím zajištěna na sobotu .

    Elektřina v omezeném množství . Vezměte si sebou vlastní elektrocentrály.

    Pořadatel zajistí dezinfekci . Všichni budou mít u sebe potvrzenío o testování nebo očkování , nebo o prodělaní covidu.

     

    22.10.2021:

    v 16. 00 hod. - otevření depa

    16:30 - 21:00 - přejímky a RTP na sezonu 2021

     

    23.10.2021:

    6.45 – 8.00 hod. - technické prohlídky a administrativní přejímka

    8.10 – 9.15 hod. - jedno kolo k seznámení s tratí – nepovinné

    9.20 hod. - rozprava s jezdci

    9.45 hod. - začátek série rozjížděk

    16.30 hod. - finále

    19.00 hod. - slavnostní předání cen

    Časový harmonogram bude upravován podle průběhu závodu.

     

    Organizační výbor:

    Ladislav Saidl, tel. 608807801

    Hana Saidlová, tel. 608826302

    Rudolf Švorc, tel. 603755620

     

    Činovníci závodu:

    Ředitel závodu – Miroslav Kužel

    Tajemník závodu – Rudolf Švorc

    Hlavní sportovní komisař – Jaroslav Janáček

    Hlavní technický komisař – Milan Vejmola, Jan Nešpor

    Bezpečnostní technik - Miloš Pavlik

    Hlavní traťový komisař – Václav Krejčí

    Startmaršál – Michal Krejcar

    Rozhodčí faktu, cíl – Ruda Švorc

    PC administrátor – Hana Saidlová,

     

    Oficiální vývěsková tabule – bude umístěna na místě určeném při rozpravě.

    Závod bude bodově započítáván do seriálu RADEČ CUP pohár města Úpice

    Na místě budou pro zájemce probíhat RTP pro seriál RADEČ CUP pohár města Úpice

     

    Startovné:

    děti - 1200Kč

    dospělí - 1500 Kč

    dvě kategorie - 2300 Kč

    campovné, WC, voda elektřina, odvoz odpadů, úklid - 100,-Kč

     

    V sezoně 2021 budou všichni jezdci přijati do našich řad a stanou se členy AK Radeč. Jak to bude fungovat: při prvním závodě před přijetím do závodu dostane každý jezdec přihlášku do Autoklubu Radeč a zde vyplní požadované údaje. Příspěvky na členy budou u dětí 100,- Kč a u dospělých 200,- Kč na jeden rok.

    Více informací podáme na prvním možném závodě při rozpravě.

     

    Za AK Radeč

    Ladislav Saidl



     


    Přidáno: 11.10.2021     Autor: -